Maggi Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maggi Fórum

Fórum o Konských sestrách, The Sims a veľa iného
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihláseniemaggi stránka

 

 Najkrajsi dom...

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
klei6
Člen 1. úrovne
Člen 1. úrovne
klei6


Počet príspevkov : 112
Age : 27
Registration date : 03.05.2008

Najkrajsi dom... Empty
OdoslaťPredmet: Najkrajsi dom...   Najkrajsi dom... Icon_minitimePo máj 05, 2008 5:12 am

Talkze rpzhodla som sa mat sutaz z nazvu uz urcite vjete o co ide....







Mala by mat priblizne 6-9 kôl bude sa jednat o to ze najprv postavite dom ziadna zahrada cize postavia bielo vymalovani dom priebezne si ho potom mozete vymalovat no a postavite 2kupelne 1obyvacka 1kuchyna 1spalna 1detska izba ak budu deti a podobne a potom ked budu mat cely dom no tak pojdeme do dalsej fazy budu zariadovat a tak no a este bude jedna volna izba kde moze byt kancelaria spalna herna a podobne kazde kolo sa bude zariadovat jedna izba no a este tu je prihlaska

Nick.
Preco sa prihlasujem.
E-mail.
Bude ma to bavit.


No a este to ze sutaz moze byt s downloadmi
Hodnotit sa bude tak od 1-10 (1-najhorsie,10-najlepsie)
Cena je Najlepsi stavitel
Porotcovia by som bola ja Maggi sutaziaci by sa hlasili najviac 5...
Kolko bude trvat to nemam tusenia ale priblizne ako to bude sutaziacim trvat odhadujem 2 tyzdne




Dufam ze to staci ak by som mala doplnit nejake informacie ozvi sa a este k tej porotkyni mozes nou byt aj ty..


No a este som sa chcela spytat ze ja by som mala jednu sutaz a v druhej by som bola porotkzna mozem to tak urobit??? king
Návrat hore Goto down
Majo358
Nový člen
Nový člen
Majo358


Počet príspevkov : 21
Age : 27
Registration date : 18.06.2008

Najkrajsi dom... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najkrajsi dom...   Najkrajsi dom... Icon_minitimeUt september 16, 2008 6:36 am

ja by som sa chcel prihlásiť, ale keď sú povolené downy tak nemám šancu Sad rizk je zisk Very Happy

Nick: Majo358
Prečo sa prihlasujem?: Lebo ma baví stavať domy a mám veľa voľného času, najmä cez víkendy.
E-mail: MajoH1_zavináč_zoznam.sk
Bude ma to baviť?: Jasné Razz

A súťaž ešte vôbec funguje? Embarassed
Návrat hore Goto down
 
Najkrajsi dom...
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Maggi Fórum :: The Sims 2 :: Súťaže-
Prejdi na: