Maggi Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maggi Fórum

Fórum o Konských sestrách, The Sims a veľa iného
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihláseniemaggi stránka

 

 Allisonin (ne) normalny zivot

Goto down 
+2
amyna
katty
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
katty
Obľúbenec fóra
Obľúbenec fóra
katty


Počet príspevkov : 52
Age : 28
Registration date : 25.05.2008

Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Allisonin (ne) normalny zivot   Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 11, 2008 8:13 am

Dakujem
Návrat hore Goto down
katty
Obľúbenec fóra
Obľúbenec fóra
katty


Počet príspevkov : 52
Age : 28
Registration date : 25.05.2008

Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Allisonin (ne) normalny zivot   Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Icon_minitimeNe jún 22, 2008 12:53 pm

12. Diel
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083dab5608a0xu4
Sedela som na posteli,
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083dad5608d4go3
za žalúziami mama s ockom. Nie je to známe? Ale áno, stalo sa to pred chvíľou, možno už viem čo sa stane, možno sa to zmení, dúfam že zmení. Nechcem zasa spať, a dúfam, že Jamesovi nič nie je…
Mama bežala ku mne ako predtým, objímala ma, stískala, ocko len stál a usmieval sa. Zatiaľ je to tak ako bolo, až dovtedy... -
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da15608dcrs1
až dovtedy kým neprišla do izby sestrička. Sestrička, blondína s postavou, ktorá by stála za hriech. Jej blonďavé vlasy splývali s opálenou pokožkou a boli dlhé asi až po jej chrbát. Pozrela na mňa s tými jej prekrásnymi, belasými očami, ktoré musela ukradnúť anjelovi, lebo inak sa ten nádherný odlesk a farba zrodiť nemohli. Usmiala sa na mňa a povedala. “James Isbell, na izbe, 129 by ťa rád videl, bola by si ochotná isť za ním?” zakusla som si do pery, a pozrela na sadru.
“Aha, chápem,” Povedala a odišla. Chcela som po nej zakričať, ale v tom sa dvere otvorili a stála v nich druha dáma -černoška s notesom.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da15608e0qt3
”No nazdar, krásavica.” Žmurkla na mňa a nasadila úsmev na jej širokých perách, aké mávajú černošky. ”Asi si ma pamätáš, som doktorka June Theabaldova, ošetrovala a operovala som ti nohu.” Žmurkla na mňa zase a potom sa pozrela na tú plavovlasú sestričku.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083dab5608e5kn4
“Oh, jasné dáma, chvíľku ťa bude doprevádzať tento stroj, ja viem, nič moc, ale ak si tento “pobyt” chceš skrátiť, musíš sa s ním asi na 2 týždne naučiť žiť.” Povedala a hvízdla na spoločníka, starého dobrého Johna Baxtona.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da35608e7fu4
“Jasné, ale na čo mám potom sadru?” pozrela som na ňu prekvapene a zakusla si do pery znova.”
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083daf5608fanz9
“Ach ty moja, nebuď zvedavá.” Povedala so smiechom v hlase June a znova žmurkla.
“Okis, môžeme vyraziť, mladá dáma? Váš kočiar čaká a aj princ sa už nevie dočkať.” Zahrala sa na námorníka, ukázala na vozíček ukazovákom,
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da3560900kj6
načo hneď John pristúpil k veci. Nasadil ma na to čudo a so smiechom sme odpochodovali. June je moc sympatická.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da7560905ia0
Keď sme prešli asi miliónmi sklenených dverí, miliónmi metrov stále neutrálnej bielej chodby, nakoniec sme aj tak zastavili pred dverami s číslom “129” kde bude ležať zdeformovaný James…popravde, nebola som si istá či som to chcela vidieť…
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da556092fnj5
Prišla som do izby, a na posteli ležal James, doškrabaný, doničený. Musela som sa ovládať, aby som neplakala, to mi hovorila celu cestu sem June Theabaldova. ”Neplakať a tešiť sa že prežil. ”Vybavovala som si jej vetu už po 30. krát a usmiala sa na Jamesa. Ten ma zbadal a usmial sa. Bolo na ňom vidieť, že je neuveriteľné unavený. Slabým hlasom na mňa prehovoril.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da3560931oo0
”Ahoj, Alli, som rad že si tu, sestrička mi povedala čo ti bolo, je mi to moc ľúto. ”Povedal to chrapľavo akoby mu dochádzal hlas.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083dad560938qg2
Povedal to chrapľavo akoby mu dochádzal hlas. Ja som to nevydržala a začala plakať. Pritúlila som sa k nemu a neustále hovorila ako ho ľúbim…
A nakoniec mi niečo prišlo na um. Nemohla som si pomôcť, vedela som že to nie je správna chvíľa, ale musela som.
“James, a čo si mi to chcel povedať v tom parku? ”Vyšlo zo mňa rýchlym tónom, na jeden dych.
James si odkašľal, nadýchol sa a pokračoval tým jeho hláskom
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da5560939zg9
“Ide o to, že----------------“
Pokračovanie nabudúce
Diakritika:Lincey Smile
Dakujem Smile
Návrat hore Goto down
katty
Obľúbenec fóra
Obľúbenec fóra
katty


Počet príspevkov : 52
Age : 28
Registration date : 25.05.2008

Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Allisonin (ne) normalny zivot   Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Icon_minitimeNe jún 22, 2008 12:54 pm

Posledné slová pred pípanim prístrojov a mohutným nárekom. Nie mojim, ale Jamesovim. Sestrička rýchlo prišla, zobrala ostrú ihlu a zabodla ju do Jamesovej doráňanej pokožky.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da956938cjw7
Mňa tá blondína odviedla vedľa na vozíčku a rýchlo pochodovala cez tú istú chodbu…
Snažila som sa zastaviť vozíček, ale ako keď ´nemám nohy’?
“Prosím, poviete mi niekto čo sa stalo Jamesovi?” Pozerala som jej do očí tak dlho, kým neodvrátila pohľad, nezastavila vozíček, a nesadla si na jednu z mäkkých nemocničných gaučov na chodbe.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da3569391od7
Všetko okolo mňa biele, ja sestrička, táto atmosféra mi príliš nevoňala…
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083dad5693bcls2
“No, ide o to…”začala a pozrela na mňa takým tým pohľadom, aby ma prinútila povedať ‘to nevadí, nemusím to vedieť ´, ale to som vôbec v pláne nemala. Za každú cenu to musím vedieť.
Hlavou som jej dala pokyn k pokračovaniu.
Ona len vzdychla, asi som jej skazila plán…
“Ide o to, že Jamesov otec…ako to…povedať…odišiel…”
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083dad5693c4aj3
“Zomrel?”Pozrela som sa s očami vytreštenými ako žaba po útoku auta, a čakala na sestričkine vysvetlenie.
“Áno. Predávkovanie drogami, a ani ostatné organy nepracovali 100% asi len na 40%.”
Hneď mi to došlo…
“Alkohol?”Setrička so súcitom prikývla a odvrátila pohľad na dvere pred nami.
“Pani doktorka ťa očakáva, mala by si ísť.”Povedala a pomohla mi sadnúť si späť na vozíček. Potom ním pohla a smerovala ku dverám.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da55693cbyk1
Dvere sa s vŕzgajúcim tónom otvorili a pri okne stála mladá žena.
Nevedela som načo sme tu, tak som iba sedela a pozorovala každý pohyb v miestnosti.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da15693d4rg0
Sestrička zakašlala, na to sa tá mladá žena otočila, a hneď čo ma uvidela, usmiala sa. Prišla ku mne, a pošepkala “Ahoj, som doktorka Alonsová, ale môžeš ma volať Darla.” Vedela som že je doktorka, ved čo by tu potom robila?
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083daf5693e1tw4
“Dobrý deň, ja som Allison, viem, že ste doktorka, ale čoho?”Povedala som a ona sa pousmiala ešte viac.
“Psychologička, detská.”
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083daf5693e5af1
“Psychologička? Ja nie som šibnutá, žiaden blázon, čo tu robím?”Myslela som že vybuchnem, vyskočím z vozíka a začnem všetko okolo metať a ničiť.
“Je toho na teba veľa, Alli, ja to viem. Cítim s tebou, nechcem aby si sa hnevala…teraz by si sa ale mala zoznámiť s novou izbou a novými spolumajiteľkami.”Pozrela sa na mňa a jej hypnotické, doslova hypnotické, oči smerovali stále na jeden bod. Na tie moje…
Už som mohla vedieť kto bude v nasej izbe. Nejaký blázni, ktorí ma zabijú skôr ako sa predstavím…
Z mojich budúcich zážitkov, teda myšlienok, ma prebrala sestrička silným myknutím vozíčka. Prešli sme zasa jedými sklenenými dvermi cez nekonečnú bielotinu, obišli veľa izieb, až nakoniec prišla na rad naša izba…konečne…
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083dad569439sy4
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da1569437mz9
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083dab56943akz3
V izbe bolo útulne, bola to ružovo-bielo-modrá izba, vedľa dvier bola posteľ neobývaná s fialovou perinou a chladnou poduškou.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da956943dwn2
“Ahoj!”Prišla na prvý pohľad až veľmi detská dáma s červenými vlasmi a ružovým oblečením.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da756943ecf9
Na druhej časti izby, pri stene stala baba v čiernom, bolo vidno, že Emo štýl nezapiera.
Zložila som veci na tú posteľ, ktorá bola asi moja, a pozrela na sestričku.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da5569460kl5
Tá akoby videla že som bezradná a tak spustila. “Dievčatá, toto je Allison, bude tu s vami odteraz bývať. Môže to byť vaša kamarátka, čo poviete?
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da55694dcfd1
“Najprv nech sa zahrá so mnou!” Pískla tá ružová.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da9569451ce7
“Audrey, už s tým prestaň. Si veľká, nechovaj sa tak!” Pozrela vážne na ‘Audrey’ sestrička. Pozrela som na to dievča v kúte a zakývala na ňu. Odkývala mi a usmiala sa. Nie je to tu možno až také hrozné…
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083dad569468aa7
“Ozaj, Della, zmizli mi už tie čiary z tváre?”Až teraz som si všimla nepríjemné jazvy na Audreinej tvári
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da5569457px9
“Nie, zlatíčko, JAZVY ti ešte nezmizli. Volá sa to jazvy, nie čiarky.”Povedala, usmiala sa a odiša.
A ostalo to na mňa samé….
“Poďte, ideme sa rozprávať do tohoto, ako sa to volá, hmmm, kruhu!” Zvolala Audrey skákajúc po izbe…
pokracovanie nabuduce :wink:
Diakritika:Alison22, Dakujem Smile
Návrat hore Goto down
amyna
Moderátor
Moderátor
amyna


Počet príspevkov : 240
Age : 29
Registration date : 17.04.2008

Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Allisonin (ne) normalny zivot   Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Icon_minitimePo jún 23, 2008 8:33 am

kraaaaaaaasa dvaja-love dvaja-love dvaja-love
Návrat hore Goto down
klei6
Člen 1. úrovne
Člen 1. úrovne
klei6


Počet príspevkov : 112
Age : 27
Registration date : 03.05.2008

Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Allisonin (ne) normalny zivot   Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Icon_minitimePo jún 23, 2008 11:35 am

nadhera najkrajsi pribeh..... affraid affraid affraid affraid
Návrat hore Goto down
katty
Obľúbenec fóra
Obľúbenec fóra
katty


Počet príspevkov : 52
Age : 28
Registration date : 25.05.2008

Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Allisonin (ne) normalny zivot   Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Icon_minitimePo júl 14, 2008 3:32 pm

Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083daf5814b8la0
Po Audreyinom 2 minútovom skákaní okolo sme si sadli na mäkký koberček v ružovej časti izby.
“No tááák, ako sa voláš?” Pozrela a vycerila zúbky.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da55814c3cv5
“Allison Atchinson.” Povedala som a jemne sa usmiala.
Emáčka sa pozrela okolo miestnosti ustrašene, potom s mykajúcimi viečkami zastavila na nás. Prečo tu vlastne je?
“A ty?” Povedala Audrey a hlas sa jej zatriasol ako roľníčky v zasneženej zime.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da15814camu0
“Lo-Lola.”Povedala a vydýchla si. Mala dosť sympatický hlas.
“Vy sa nepoznáte?”spýtala som zadivene a uprela svoj pohľad na Audrey. Lola len zavrtela hlavou.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da95814cfma9
“Nie, ona len teraz prišla, ja som tu už dlho. Už si ani nepamätám kedy som prišla. ”Povedala, schúlila sa do klbka, zvalila na zem a začala sa hrozne smiať. Ja som sa pozrela na ňu a až teraz som si začala poriadne uvedomovať kde som…
Zrazu som počula zvuk akoby niekto škrípal nechtami po tabuli. Vychádzalo to z Audreyinych úst. Chytala sa za hrudník, pravdepodobne nemohla dýchať.
Lola neváhala, zdrapila ma za ruku a utekala z izby.
“To ju tam necháme samu?” Opýtala som sa a zastavila ju.
Ona zavrtela hlavou a znova utekala, znova s mojou rukou v tej svojej.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da15814d8mz5
Zastavili sme pred bielymi dverami. Lola nečakala a bez klopania vtrhla dnu.
“Audrey, ona sa, ona sa dusí.” Povedala tichým hláskom tej blonďavej sestričke, ‘Delle’, ako ju nazvala Audrey.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083daf5814dduk5
Della utekala po dlhej chodbe, popri behu zavolala aj Johna Baxtona, zobrali už pomaly nedýchajúcu Audrey zo zeme a odniesli nevedno kam.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da15814e3op8
Pozerala som na to, ako mladé dievča umiera. Bolo to strašné…Pomaly sa mi hrnuli slzy do oči,
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da35814e6cq1
ani som o tom nevedela a bola som v Lolinej náručí.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da55814echz2
Odišli sme spolu do izby a tam sme si sadli na zem. Chvíľu sme len tak sedeli, neviem ako dlho, čas sa mi vymazal z hlavy.
Išlo by to takto možno aj hodiny, ale nakoniec som prehovorila.
“Nevieš či sa jej to stáva často??” Asi hlúpa otázka, ale mne inteligencia vymizla z mozgu. Zostali iba milióny myšlienok, ktoré v hlave prúdili a prúdili…Nechceli von.
“Neviem, prišla som iba pár hodín pred tebou. ”Povedala potichúčku, a skrčila sa.
“Hmm, a prečo si vlastne tu?”
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da95814eftv1
“Ja…”Povedala, ale v tom vstúpila doktorka June.
Lola sa usmiala a June opätovala svoj povzbudzujúci úsmev nám obom.
Potom mi pomohla vstať a povedala ”Doktorka Alsonova.” žmurkla a mykla rukou, na znak ‘čas na napochodovanie do jej kancelárie.’
Pozrela som na Lolu a usmiala sa. Ona spravila to isté, potom už len buchli dvere.
Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Snapshot156083da55814f1ho9
Po chodbe sa rozliehal náhly beh. Oproti utekala Della. Asi sa niečo stalo s…Audrey
Prehltla som naprázdno
Pokračovanie nabudúce.
Diakritika:Lincey Smile , dakujem Smile
Návrat hore Goto down
Zdenka
Nový člen
Nový člen
Zdenka


Počet príspevkov : 16
Age : 26
Registration date : 14.07.2008

Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Allisonin (ne) normalny zivot   Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Icon_minitimeUt júl 15, 2008 12:35 pm

To je super.prosím o ďalší diel.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Allisonin (ne) normalny zivot   Allisonin (ne) normalny zivot - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Allisonin (ne) normalny zivot
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Maggi Fórum :: The Sims 2 :: Príbehy-
Prejdi na: