Maggi Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maggi Fórum

Fórum o Konských sestrách, The Sims a veľa iného
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihláseniemaggi stránka

 

 Spoznajme sa

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Gloomy
Moderátor
Moderátor
Gloomy


Počet príspevkov : 30
Registration date : 14.04.2008

Spoznajme sa Empty
OdoslaťPredmet: Spoznajme sa   Spoznajme sa Icon_minitimeSt máj 07, 2008 1:57 am

Sem píšte o tom,čo radi robíte,prečo vás to baví ..Píšte aj o vašej povahe,ako vycházdate s luďmi atď .. JEDNODUCHO VŠETKO O VÁS kuki
Návrat hore Goto down
Maggi
Admin
Admin
Maggi


Počet príspevkov : 347
Age : 29
Registration date : 14.04.2008

Spoznajme sa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoznajme sa   Spoznajme sa Icon_minitimeSt máj 07, 2008 5:57 am

toto patrí do profilu Wink Exclamation
Návrat hore Goto down
https://maggi.slovakforum.net
amyna
Moderátor
Moderátor
amyna


Počet príspevkov : 240
Age : 29
Registration date : 17.04.2008

Spoznajme sa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoznajme sa   Spoznajme sa Icon_minitimeSt máj 14, 2008 1:39 pm

mam rada sims lebo je zabavny \mam rada pop lebo sa mi paci a super sa nan tancuje

a teraz vychadzam s ludkami superrrrr sama som prekvapena
Návrat hore Goto down
Emma
Člen 1. úrovne
Člen 1. úrovne
Emma


Počet príspevkov : 111
Registration date : 22.04.2008

Spoznajme sa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoznajme sa   Spoznajme sa Icon_minitimeŠt máj 15, 2008 11:18 pm

ja som ema mam rada toto forum amynua maggi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
amyna
Moderátor
Moderátor
amyna


Počet príspevkov : 240
Age : 29
Registration date : 17.04.2008

Spoznajme sa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoznajme sa   Spoznajme sa Icon_minitimePi máj 16, 2008 6:45 am

Emma napísal:
ja som ema mam rada toto forum amynua maggi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ja sa asi rozplacem Laughing mile
Návrat hore Goto down
Mišulo
Nový člen
Nový člen
Mišulo


Počet príspevkov : 29
Registration date : 18.05.2008

Spoznajme sa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoznajme sa   Spoznajme sa Icon_minitimeNe máj 18, 2008 8:36 am

ja som michal, som skor taky vesely, mam rad prirodu a nemam rad skolu. nie som naj oblubenejsi, ale patrim ku tym normálnym v triede
Návrat hore Goto down
Gloomy
Moderátor
Moderátor
Gloomy


Počet príspevkov : 30
Registration date : 14.04.2008

Spoznajme sa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoznajme sa   Spoznajme sa Icon_minitimeŠt máj 29, 2008 7:38 am

ja tiez napisem o sebe Cool ....mam strasne rada zabavu a humor,hoci ma to niekedy stoji vela problemov,moja najlepsia kamaratka je Maggi aj ked sa niekedy pohadame,ze by sme si aj do vlasov skocili(uz sme sa ale nepohadali dlho),ale to patri k tomu Very Happy ...nepatrim k ludom ktori ziju pre to aby sa predvazdali pred chalanmi s novym oblecenim zije sa mi dobre az na male zdravotne problemy a na to ze sme v EU
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Spoznajme sa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoznajme sa   Spoznajme sa Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Spoznajme sa
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Maggi Fórum :: MIESTO PRE VÁS :: Váš profil-
Prejdi na: